Televizor, Sony, Seria A95K, XR55A95KAEP, 2022, 55" – 139CM, QD-OLED,
Description
Televizor, Sony, Seria A95K, XR55A95KAEP, 2022, 55″ – 139CM, QD-OLED, Smart TV, 4K, Titanium Black, Plat, Google TV, Mirroring iOS, Android, XR Cognitive Processor, HDR 10 XR Triluminos Max, 100 Hz, DVB-T/T2//C/S/S2, 2.2, 40 W, Wi-Fi, Bluetooth, 2 x HDMI 2.0, 1 x RJ-45, CI+ slot, 2 x USB, 2 x HDMI 2.1, Vesa: 300 x 300, Baterii, Cablu alimentare, Telecomanda, Manual utilizare