Tabla interactiva TIEUR100PEN 100", multitouch, 5 penuri interactive, soft multidisciplinar
Description
Tabla interactiva TIEUR100PEN 100″, multitouch, 5 penuri interactive, soft multidisciplinar limba romana, diagonala 100″ / 2554 mm, diagonala activa 98″/ 2490 mm, dimensiune externa (mm) 2231x 1220, dimensiune activa (mm) 2185x 1195, 16:9, 10 atingeri simultan, rezolutie 32768x 32768, tehnologie touch infrarosu IR, 5 markere incluse, stilus/ pen interactiv cu 4 culori (Negru, Rosu, Verde, Albastru) + 1 pen radiera, 10ms, suprafata metalo-ceramica, stergere uscata, magnetica, conectare la PC prin cablu USB, alimentare prin USB, sisteme suportate Windows 7, 8, 10; Mac, Linux, Optional* Modul conectare wireless USB, montare pe perete sau optional pe un suport mobil special