Televizor LED SAMSUNG 55" UE55TU8372UXXH, Curbat 55TU8372, 138 cm, Smart,
Description
Televizor LED SAMSUNG 55″ UE55TU8372UXXH, Curbat 55TU8372, 138 cm, Smart, 4K Ultra HD, LED, Clasa G, HDR, Tizen, YouTube, Netflix, Rakuten TV, Comenzi vocale, Asistent vocal inteligent, Screen Mirroring, Ios, Android, Quad core, 3840 x 2160, HDR 10+, HLG, UHD Dimming, PurColor, Mod Film, Mega Contrast, Amplificator contrast, Amplificator intensitate, Suport Mod Natural, HLG (Hybrid Log Gamma), Crystal Processor 4K, HDR 10+, 50 Hz, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2, Dolby Digital Plus, Multiroom Link, Dialog Enhancement, Adaptive Sound Control, Audio Pre- selection Descriptor, RMS 20 W, Bluetooth, Wi-Fi, 3 x HDMI, 1 x RJ-45, 1 x S/PDIF, CI+ slot, 2 x USB, 1 x AV, 1 x RF, Vesa 200 x 200, Gri