Sursa de alimentare POE 0.5A 48V;STD-POE4805-A; Input voltage 100-240V 50/60Hz,
Description
Sursa de alimentare POE 0.5A 48V;STD-POE4805-A; Input voltage 100-240V 50/60Hz, POE input RJ45/100M speed, power: 16.8W, AC input: 2 pin AC plug (USA/EU plug, dimensiuni: 90 x 52 x 71mm