Sursa de alimentare 5A 12V STD-Z60Z-12, Tensiune de iesire: 5A,
Please, login to see prices and buy
Product added!
Browse wishlist
The product is already in your wishlist!
Browse wishlist
SKU: STD-Z60Z-12
Category: Accesorii
Description
Sursa de alimentare 5A 12V STD-Z60Z-12, Tensiune de iesire: 5A, 60W, DC12V; LED stare, Tensiune intrare AC 200-240V; dimensiune 117x62x34.2mm